Kamil Pánek: Podporujme turistický ruch a místní podnikatele

Kamil Pánek věří, že Frenštát je to pravé místo pro spokojený život. Existují podle něj možnosti, jak město dále zlepšovat ke spokojenosti jeho obyvatel i turistů. Přečtěte si rozhovor s pátým kandidátem FREN – Sdružení nezávislých kandidátů.

Představte se nám, prosím
Narodil jsem se v Čeladné, ale ve Frenštátě bydlím v podstatě celý svůj život. Mládí jsem strávil v lokalitě Školská. Jsem ženatý, mám dvě dcery. Rekreačně hraju tenis, rád se věnuji práci na zahradě. Jsem členem Klubu ruských a asijských psů. Se svým psem příležitostně navštěvuji psí školu, věnuji se jeho výcviku.

Jaké je Vaše povolání?
Navštěvoval jsem Střední zemědělskou školu a Střední stavební průmyslovou školu, které jsem ukončil maturitou. Začal jsem studovat veterinu na vysoké škole, ale studium jsem ukončil. Po vojně jsem pracoval v továrně na nábytek, nějaký čas jsem byl řidičem z povolání. Později jsem působil jako stavební technik a vypracoval se na stavebního managera. Nyní působím také jako manager v hotelnictví. Management hotelu a staveb je nyní mou hlavní pracovní náplní.

S čím přicházíte do politiky?
Věřím, že Frenštát je opravdu to pravé místo pro spokojený život. Přicházím s vírou v ještě lepší život v našem městě. Vždy je co zlepšovat. Ať už jde o využití lokality Horeček, snížení kriminality ve městě spolu s řešením drogové problematiky, otázku zimního stadionu nebo Dolu Frenštát. Úkolem vedení města je směřovat město k prosperitě a spokojenosti většiny občanů. Cestu ke zlepšení vidím v podpoře turistického ruchu a podpoře místních podnikatelů a jejich aktivit, které jsou městu, jeho obyvatelům, návštěvníkům a turistům prospěšné.